تبلیغات
جدیدترین استخدام های دولتی و خصوصی - استخدام بانک صنعت و معدن در سراسر ایران
جدیدترین استخدام های دولتی و خصوصی

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 اسفند 1390

بانک صنعت و معدن به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از محل سهمیه استخدامی شماره 12340/90/200 مورخ 26/5/1390 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور تعداد محدودی از داوطلبان واجد شرایط ذیل را پس از كسب موفقیت در مراحل آزمون كتبی و رتبه‌بندی علمی، مصاحبه تخصصی و گزینش استخدام می‌نماید.


درصورت وجود هرگونه ابهام یا مشكل با تلفنهای  27872132 و 27872133 تماس گرفته و جداً از اشغال كردن سایر خطوط سازمان خودداری فرمایید.الف) شرایط داوطلبان

1-  تدین به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان رسمی كشور مصرح در قانون اساسی

2- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4- داشتن كارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)

تبصره: تاریخ ترخیص از خدمت و یا صدور كارت معافیت می‌بایست قبل از تاریخ دعوت نهایی بانك به همكاری (در صورت پذیرفته شدن نهایی داوطلب) باشد.

5- تندرستی و توانایی جسمانی و روانی برای انجام كاری كه استخدام می‌شوند طبق تشخیص و تایید پزشك معتمد بانك.

6- عدم اعتیاد به مواد مخدر.

7- عدم سوء پیشینه كیفری، همچنین عدم اشتهار و محكومیت به فساد اخلاقی.

8- عدم محرومیت از استخدام در ادارات و سازمانهای دولتی.

9- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه‌های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

10-  عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاههای دولتی، آزاد، موسسات عالی غیر انتفاعی و سایر موسسات.

ب) شرایط اختصاصی

1-  حداقل سن 20 سال و حداكثر سن داوطلبان 30 سال (متولدین 01/12/1360 به بعد) و برای كاركنان قراردادی بانك صنعت و معدن 40 سال مورد نظر می‌باشد.

تبصره: بر اساس قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان استخدام، موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) داوطلبانی كه در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشكی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.

ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها و جانبازان از كارافتاده كلی كه قادر به كار نمی‌باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان 5 سال.

ج) آزادگان از شرط حداكثر سن معاف می‌باشند.

د) داوطلبانی كه به صورت غیر رسمی و تمام‌وقت در دستگاه‌های دولتی از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

2-  حداقل معدل كل 13 برای كلیه داوطلبان در كلیه رشته‌های تحصیلی.

3- داشتن درجه مدرك صرفاً لیسانس در یكی از رشته‌های تحصیلی در بند «د» این آگهی و مطابق نیاز بانك در جدول شماره 1.

تبصره 1: تاریخ اخذ مدرك تحصیلی می‌بایست قبل از تاریخ دعوت نهایی بانك به همكاری (در صورت پذیرفته شدن نهایی داوطلب) باشد.

تبصره 2: مدارك تحصیلی متقاضیان می‌بایست مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری باشد.


ج) نحوه ثبت نام و دریافت كارت ورود به جلسه آزمون، زمان و محل برگزاری آزمون

1-     ثبت نام از ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ 20/12/1390 لغایت ساعت 20 روز شنبه مورخ 27/12/1390 به صورت الكترونیكی می‌باشد و قابل تمدید نخواهدبود.

2-    كلیه متقاضیان می‌بایست در محدوده زمانی مندرج در بند 1 همین بخش، با مراجعه به سایت اینترنتی بانك به آدرس www.bim.ir پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام و تذكرات عنوان‌شده، نسبت به تكمیل فرم ثبت نام الكترونیكی اقدام نمایند.

3-    كلیه متقاضیان می‌بایست پس از ثبت نام الكترونیكی حتماً با دریافت كد رهگیری از ارسال موفق اطلاعات خود اطمینان حاصل نمایند و كد رهگیری را به صورت محرمانه نزد خود یادداشت نموده و جهت پیگیری مراحل دریافت كارت و نتیجه آزمون استفاده نمایند.

4-    کلیه داوطلبان می بایست مبلغ 60.000 ریال به حساب شماره 54/980 خزانه نزد بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در كلیه شعب بانك ملی ایران به عنوان حق ثبت نام داوطلبان استخدام واریز نمایند. بدیهی است درج شماره فیش اشتباه و غیرمعتبر در سایت اینترنتی ثبت نام، در هر مرحله ای كه مشخص گردد، نهایتاً منجر به حذف داوطلب از فرایند آزمون و استخدام خواهد شد و بانك مسوولیتی در این زمینه نخواهد داشت و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد. (ایثارگران 50 درصد مبلغ مذكور را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذكور معاف می‌باشند.)

5-    زمان و محل برگزاری آزمون استخدامی بانك، روز دوشنبه مورخ 28/01/1391 همزمان با درج كارت شركت در جلسه آزمون، در سایت اینترنتی بانك به آدرس www.bim.ir  اعلام می‌گردد. لذا كلیه متقاضیان می‌بایست در تاریخ مذكور با مراجعه به سایت اینترنتی بانك، از كارت ورود به جلسه آزمون خود یك نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون حفظ نمایند. روش تهیه نسخه چاپی در سایت اینترنتی توضیح داده خواهد شد. كلیه داوطلبان لازم است كارت چاپی تهیه شده را به همراه اصل كارت شناسایی معتبر خود در روز آزمون همراه داشته باشند.

تبصره: در صورت عدم مراجعه داوطلبان به سایت اینترنتی بانك و درنتیجه عدم آگاهی به موقع از زمان و مكان برگزاری آزمون، بانك هیچگونه مسوولیتی به عهده نخواهد داشت.

د) مواد آزمون استخدامی، شرایط تحصیلی، جنسیت و استان محل خدمت مورد نظر بانك

مواد آزمون عمومی: آزمون استخدامی بانك در سطح مقطع تحصیلی لیسانس شامل دروس «زبان و ادبیات فارسی»، «زبان انگلیسی عمومی»، «ریاضی و آمار مقدماتی»، «معارف اسلامی»، «فناوری اطلاعات»، «اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی» به تعداد 100 سئوال چهارگزینه‌ای بدون اعمال نمره منفی.

تبصره: اقلیتهای دینی از پاسخگویی به سوالات درس احكام و معارف اسلامی معاف هستند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون عمومی توزیع خواهد شد.

مواد آزمون تخصصی: مجموعه سوالات «دانش علوم بانكی» می‌باشد.


لینک مشاغل و نیازمندی ها


ﻫ) تذكرات بسیار مهم:

1-     ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی كه 9 ماه متوالی یا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه‌های جنگ تحمیلی دارند و نیز فرزندان و همسر آنان در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی به شرح ذیل برخوردار خواهند بود.

1/1- از كل مجوز استخدامی 30 درصد آن برای استخدام ایثارگران اختصاص دارد كه 25 درصد آن به فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان (50 درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگانی كه حداقل پنج سال سابقه اسارت دارند و 5 درصد باقیمانده به سایر جانبازان، آزادگان، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص دارد. 25 درصد سهمیه ایثارگران مذكور از سوی بنیاد شهید معرفی شده و جذب خواهند شد.

فرزندان معظم شاهد و جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی كه از سوی بنیاد مذكور معرفی نشده‌اند، می‌توانند در این آگهی ثبت‌نام نموده و در صورت عدم تكمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره‌مند شوند. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین‌شده به ترتیب نمره كسب‌شده از بین ایثارگان واجد شرایط كه در زمان مقرر ثبت نام نموده‌اند انجام خواهد شد.

1/2- استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.

1/3- ایثارگرانی كه از بنیاد شهید و امور ایثارگران كارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر آن، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذكور ندارند.

2-    معلولین عادی به شرط كسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مكتسبه از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

3-    داوطلبان در هر یك از گروههای شغلی مورد اشاره در جدول شماره یك و با توجه به استان محل خدمت درخواستی، با یكدیگر رقابت می‌نمایند.

4-    مدارك مربوط به هریك از شرایط مندرج در بخش‌های قبلی این آگهی از داوطلبان پذیرفته شده دریافت می‌گردد و چنانچه متقاضی به هر دلیل واجد هر یك از شرایط اعلام شده نباشد و یا موارد مذكور در متن این آگهی را رعایت ننماید، از ادامه مراحل استخدام و یا اشتغال وی (در هر مرحله كه مشخص گردد) ممانعت شده و قبولی در آزمون و استخدام وی كأن لم یكن تلقی می‌گردد.

5-    مسوولیت هر گونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده بانك، با متقاضی می‌باشد.

6-    كلیه متقاضیان لازم است نسبت به نگهداری كد رهگیری خود به صورت محرمانه حداكثر دقت را به عمل آورند؛ در غیر اینصورت تبعات هر گونه سوء استفاده احتمالی، با شخص متقاضی خواهد بود و بانك هیچگونه مسوولیتی در این خصوص بعهده نخواهد داشت.

7-    در صورت پذیرفته شدن نهایی در مورد صحت كلیه مدارك ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد.

8-    عنوان شغلی مورد نظر برای پذیرفته شوندگان نهایی دارای مدرك تحصیلی لیسانس، متصدی امور بانكی خواهد بود.

9-    كلیه متقاضیانی كه قبل از تاریخ انتشار این آگهی ثبت نام اینترنتی یا به هر شكل دیگری درخواست استخدام نموده‌اند می‌بایست در صورتیكه حائز شرایط مذكور در متن آگهی هستند مجدداً تقاضای استخدام خود را از طریق فرم اینترنتی تكمیل و ارسال نمایند؛ در غیر اینصورت در آزمون استخدامی شركت داده نخواهند شد.

10-  ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانك صورت می‌پذیرد و داوطلبان لازم است از هر گونه مراجعه حضوری به شعب و ستاد بانك یا ارسال درخواست خود از طریق پست یا هر روش دیگر خودداری نمایند.

11-  نفرات برتر در آزمون به صورت 3 برابر ظرفیت متعاقباً از طریق سایت اینترنت بانك www.bim.ir اطلاع‌رسانی و جهت مصاحبه استخدامی دعوت می‌شوند. در نهایت داوطلبان بر اساس رتبه مكتسبه كه مطابق نمره آزمون كتبی با وزن 70 و نمره مصاحبه استخدامی با وزن 30 بدست می‌آید، حسب ظرفیت استخدامی مربوط به گروه شغلی و استان محل خدمت درخواستی، مورد انتخاب قرار خواهند گرفت. بدیهی است در صورت عدم تكمیل ظرفیت استخدام (به هر دلیل)، از افراد ذخیره دعوت به عمل خواهد آمد.

12- كاركنان قراردادی شاغل در بانك، ضمن معاف بودن از شرط معدل و جنسیت، در صورت داشتن شرایط لازم و شركت در آزمون، مطابق مفاد تصویب نامه شماره 84515/ت 34613 هـ مورخ 15/12/84 و سایر ضوابط و قوانین موجود، مشمول اولویت استخدام می‌باشند كه به ازای هر سال سابقه خدمت نیروهای قراردادی (2) درصد و حداكثر (20) درصد به نمره آزمون آنان در هر یك از مراحل آزمون اضافه خواهد شد.

13- نصاب نمره قبولی در آزمون عمومی «60 درصد كل نمره آزمون» می‌باشد و انتخاب داوطلبان به ترتیب از بالاترین نمره فضلی در هر یك از استانها و گروه‌های شغلی مورد تقاضا خواهد بود.

14- مدارك تحصیلی بالاتر و پایین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام‌شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارك معادل (به استثنای دارندگان مدارك تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر امكان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) و همچنین مدارك تحصیلی دانشجویان قابل قبول نخواهد بود.

15- مدارك تحصیلی فارغ‌التحصیلان در صورت پذیرفته‌شدن در آزمون (حداكثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی همراه با گواهی موقت یا تاییدیه دانشگاه ذیربط (در مورد دانشگاه آزاد اسلامی، تاییدیه سازمان مركزی دانشگاه مذكور) ارائه گردد.

16- استخدام در بانک صنعت و معدن منوط به توفیق در تمامی مراحل مربوطه (كسب رتبه برتر بر اساس نمره آزمون و مصاحبه، گزینش و سایر ضوابط) خواهد بود.

17- دعوت از افراد پذیرفته شده نهایی بر اساس جدول شماره 1، به صورت مرحله‌ای و در زمانهای متفاوت (حسب ضرورتها و نیازهای بانك) و مشروط به افتتاح نهایی شعب جدید بانك خواهد بود. لذا در صورتیكه به هر دلیل از افتتاح واحدهای جدید در هر یك از استانها صرفنظر گردد، بانك در نهایت نسبت به استخدام یا عدم استخدام افراد در هر یك از گروههای شغلی و هر یك از استانها مختار است.

18- از كلیه افراد پذیرفته شده نهایی، تعهد كتبی مبنی بر خدمت در هر یك از شهرستانهای كشور در هر زمان و به هر مدتی كه بانك صلاح بداند، اخذ می‌گردد.

19- ثبت نام و شركت در آزمون و طی كلیه مراحل مورد اشاره در فوق هیچگونه تعهدی برای بانك جهت استخدام یا هرگونه همكاری با فرد ایجاد نمی‌نماید و بانك در استخدام یا عدم استخدام نهایی افراد مختار است.ورود به سیستم ---->   ثبت نام از ساعت 8 صبح شنبه مورخ 20/12/1390 آغاز خواهد شد
طبقه بندی: آگهی های استخدامی بانک ها، 
ارسال توسط کیا
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ