تبلیغات
جدیدترین استخدام های دولتی و خصوصی - استخدام شركت ملی صنایع مس ایران
جدیدترین استخدام های دولتی و خصوصی

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 17 اردیبهشت 1391

شركت ملی صنایع مس ایران (سهامی عام) در نظر دارد از بین نیروهای واجد شرایط بومی شهرستان های رفسنجان، شهربابك، سیرجان ، انار و دهستان كوه پنج شهرستان بردسیر از واجدین شرایط را از طریق برگزاری آزمون كتبی، مصاحبه حضوری و روانشناختی و گزینش بصورت قراردادی دعوت به همكاری نماید.

افرادیكه متقاضی شركت در آزمون می باشند جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی مركز مطالعات تكنولوژی دانشگاه صنعتی شریف www.karasa.ir مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در شغل مورد نظر با توجه به شرایط ذكر شده از تاریخ 1/2/1391 لغایت 31/2/1391 اقدام نمایند.

الف: شرایط شركت در آزمون

1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

2- تدیّن به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان رسمی كشور مصرّح در قانون اساسی

3-دارا بودن كارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

4-عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقة محكومیت و سوء پیشینة كیفری كه موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذی‌صلاح)

5-عدم اشتغال به تحصیل در مقطع مورد نیاز در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی به هنگام ثبت نام

6-عدم اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شركتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

7-داشتن تندرستی و توانایی كامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شركت ملی صنایع مس ایران

8-داشتن حداقل معدل كل تحصیلی 12 برای متقاضیان فوق دیپلم و به بالا

9-متقاضیان باید بومی شهرستان مذكور باشند. بومی شهرستان (رفسنجان، شهربابك، سیرجان ، انار) و دهستان كوه پنج شهرستان بردسیر به فردی اطلاق می‌گردد كه دارای یكی از شرایط زیر باشد:

1- 9- محل تولد یا محل صدور شناسنامه فرد، یكی از توابع شهرستان (رفسنجان، شهربابك، سیرجان ، انار) و دهستان كوه پنج شهرستان بردسیر باشد.

2- 9- طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یكی از توابع شهرستان (رفسنجان، شهربابك، سیرجان، انار) و روستاهای دهستان كوه پنج شهرستان بردسیر

تبصره : فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی كه محل سه سال از سنوات تحصیلی آنها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یكی از توابع شهرستان(رفسنجان، شهربابك، سیرجان ، انار) و دهستان كوه پنج شهرستان بردسیر باشد نیز بومی شهرستان تلقی می‌شوند.

3- 9- كاركنان شركتهای پیمانكاری و پروژه­ای مرتبط و مستقر در مجتمع مس سرچشمه و مجتمع مس شهربابك و معادن جدید كه حداقل در 5 سال اخیر در این شركتها مشغول به كار بوده و سوابق كاری آنها به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد.

10-حداكثر سن قابل قبول بدون احتساب سنوات سربازی لغایت تاریخ 31/2/91 برای داوطلبین دیپلم 27 و فوق دیپلم 29 سال، لیسانس 31 سال، فوق لیسانس 33 سال می‌باشد.

تبصره 1 : به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در شركتهای پیمانكاری و پروژه­ای مرتبط و مستقر در مجتمع مس سرچشمه و مجتمع مس شهربابك كه به

تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال به شرط سنی فوق افزوده خواهد شد که میزان آن از 10 سال تجاوز نخواهد کرد.

تبصره 2: حداكثر سن داوطلبان، جانبازان ، آزادگان بالای 5 سال اسارت، فرزند آزاده، فرزند شهید، فرزند مفقودالاثر، فرزند جانباز كمتر از %50، فرزند جانباز بالای % 50 مطابق قوانین ذیربط رعایت خواهد بود.

توضیحات مهم :

1- محل خدمت كلیه پذیرفته شدگان آزمون، به تشخیص شركت ملی صنایع مس ایران بنا بر شغل و مقطع تحصیلی انتخابی فرد متقاضی توسط معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی شركت در مجتمع های سرچشمه، شهربابك و معادن جدید تعیین خواهد شد.

2- پذیرفته‌شدگان نهایی تابع قانون كار و تأمین اجتماعی خواهند بود.

3- پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون به‌مدت یكسال مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت عدم رضایت از عملكرد ایشان در هر زمان، بدون هرگونه قید و شرط و با رعایت مفاد قانون کار، به خدمت آنها خاتمه داده خواهد شد.

4- شركت ملی صنایع مس هیچ‌گونه تعهدی در قبال اسكان پذیرفته‌شدگان نخواهد داشت.

5- با توجه به اینكه پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می باشد لذا پذیرفته شدگان نهایی می بایست صرفا با شرایط و مدارك تحصیلی پذیرش شده (حداقل 10 سال با همان مدارك پذیرش شده) به كار در مجتمع های سرچشمه و شهربابك و معادن جدید مشغول گردند.

6- بدیهی است به اطلاعات ناقص و خلاف واقع ارائه شده بهنگام ثبت نام نهایی ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه افراد مذكور در هر یك از مراحل قبول شوند از ادامه بكارگیری فرد خاطی جلوگیری بعمل خواهد آمد. لذا شایسته است در تكمیل اطلاعات درخواستی دقت لازم را بعمل آورید.

ب: نحوة ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداكثر تا پایان روز 31/2/91 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شركت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود)

1-مطالعة دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

2-واریز مبلغ 150.000 ریال (یكصد و پنجاه هزار ریال) به صورت الكترونیكی و بانكی به‌عنوان حق ثبت نام به حساب 0304912227 بانك تجارت به نام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی شریف (نگهداری فیش واریزی و شماره آن برای ثبت نام و در صورت پذیرش در آزمون برای مصاحبه مورد نیاز داوطلب خواهد بود)

* وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

برای پرداخت اینترنتی اینجا را کلیک کنید

3- داوطلب گرامی جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسكن كرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشید.

حجم عكس 4×3 نباید بیشتر از 40 كیلوبایت و بقیه موارد اسكن شده نباید بیشتر از 80 كیلوبایت باشد

- موارد مهم و حائز اهمیت و قابل توجه

· عكس داوطلب 4×3

· گواهی تحصیلی

· كارت ملی

· كارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

o داوطلبانی كه رشته انتخابی آنها دیپلم با عنوان شغلی حراست می باشند فقط باید كارت پایان خدمت و یا معافیت دائم باشند.

· فیش بانكی در صورتی كه برای وجه واریزی از طریق بانك اقدام كرده اید.

- داوطلب گرامی در صورتی كه حائز شرایط ذیل هستیدحتما مدارك مربوط به آن را اسكن كرده زیرا در زمان ثبت نام ‌الزامی می‌باشد.

n فرزند كاركنان شركت مس كه یكی از موارد ذیل باشد: (تنها یك فرزند كه قبلا از مزایای مربوط استفاده ننموده است)

1. شاغل

2. بازنشسته

3. از كار افتاده ناشی از كار

4. از كار افتاده غیر ناشی از كار

5. فوت در زمان اشتغال

6. بازخرید

7. تامین نیرو

n اولویت های اجتماعی ذیل:

1. آزادگان بالای 5 سال اسارت

2. فرزند آزاده

3. فرزند شهید

4. فرزند مفقودالاثر

5. جانباز

6. فرزند جانباز بالای %50

7. فرزند جانباز كمتر از %50

n مالك (مالك به كسی اطلاق می شود كه ملك مربوطه براساس نیاز شركت خریداری شده و سند مربوطه به شركت مس منتقل شده است و فقط شامل خود مالك و فرزندان می شود كه تاییدیه حقوقی را قبلا دارد).

ü سهمیه موارد مذكور تنها به یكی از فرزندان تعلق خواهد گرفت به شرط آنكه در سالهای قبل هیچ یك از اعضای خانواده از سهیمه استفاده نكرده باشد.

n بومی بودن (موارد آن در بند 9 شرایط شركت در آزمون ذكر شده است)

ثبت تكمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت كد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.

· داوطلبان باید یك هفته پس از ثبت نام به سایت مذكور مراجعه كرده با ورود كد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت پرینت صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

تبصره 1 : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تكمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و

پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارك خواسته شده و كپی آنها را به همراه داشته باشند. بدیهی است در هریك

از مراحل آزمون، مصاحبه، اعلام نتایج، گزینش و حتی پس از بکارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارك مشاهده شود، ضمن

ممانعت از ادامه كار، اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت.

تبصره 2 : هر فرد تنها حق ثبت نام و شركت در آزمون یك مقطع، رشته و گرایش را دارد.

ج: دریافت كارت آزمون:

1-دریافت كارت برای داوطلبان از روز 17/04/91 تا پایان 21/04/91 ، از طریق سایت مذكور طبق كد رهگیری ارائه شده، امكان‌پذیر است.

2-محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت كارت در سایت قابل مشاهده است.

د: نحوه برگزاری آزمون:

1-آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.

2-آزمون مقطع دیپلم شامل 100 سؤال در زمینة معارف اسلامی، علوم اجتماعی، زبان و ادبیات فارسی، ریاضی، هوش و زبان انگلیسی است.

3-آزمون مقاطع فوق دیپلم و بالاتر شامل50 سؤال عمومی و 60 سؤال تخصصی می باشد. سؤالات عمومی شامل معارف اسلامی، علوم اجتماعی، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات و سؤالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشتة دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.

تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.

هـ : اعلام نتایج آزمون :

نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذكور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.

داوطلبان در صورت نیاز به كسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 66560465- 66551339- 66530043- 021 تماس حاصل نمایند.

جداول رشته های مورد نیازارسال توسط کیا
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ