تبلیغات
جدیدترین استخدام های دولتی و خصوصی - استخدام شهرداری سال 91
جدیدترین استخدام های دولتی و خصوصی

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 1 خرداد 1391

تابش فر برگزاری آزمون استخدامی در 18 استان كشور در سال 90 را اقدام مهمی در زمینه تامین منابع انسانی كیفی مدیریت شهری برشمرد و تاكید كرد:با برنامه ریزی های به عمل آمده از این پس شهرداری ها تنها با برگزاری آزمون استخدامی نیروی جدید جذب می نمایند و هر گونه جذب نیرو در شهرداری ها با توجه به ضوابط پیش بینی شده باید صرفا بر اساس شركت در این آزمون و طی مراحل قانونی انجام شود.

قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور با بیان اینكه به منظور لحاظ شدن موضوعات مورد نظر مدیریت شهری در قانون بودجه سال 91 كشور،نظرات مدیران شهری را اخذ و در نظر گرفتیم،گفت:خوشبختانه در لایحه بودجه امسال موضوعاتی كه می تواند زمینه ساز اقدامات خوبی باشد، لحاظ شد كه بزودی آنها را اعلام خواهیم كرد.

تابش فر در ادامه بر رعایت ضوابط شرایط احراز سمت شهردار در استان هاتاكید كرد و از برنامه ریزی ها برای انتخاب شوراهای اسلامی شهرو روستای نمونه در سال آخر فعالیت شوراها خبر داد.

وی همچنین گفت :در ساختار جدید دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها برای این دفاتر معاون در نظر گرفته شده كه بزودی ابلاغ می شود و اساسنامه های سازمان های تابعه شهرداری ها را سعی می كنیم در كمترین زمان در وزارت كشور تصویب و ابلاغ نمائیم.

درادامه این همایش محسن كوشش تبار معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور،پی گیری مراحل مختلف آزمون استخدامی شهرداری ها،برگزاری نخستین نمایشگاه و همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرداری ها،راه اندازی سامانه های مختلف در حوزه بودجه و منابع انسانی شهرداری ها و برنامه ریزی برای تهیه نظام برنامه ریزی شهری را از جمله اولویت های كاری این معاونت برشمرد.

وی ضمن تشكر از مدیران كل دفاتر امور و شوراهای استانداری های 18 استانی كه آزمون استخدامی شهرداری ها سال گذشته در آنها برگزار شده،از برنامه ریزی ها برای برگزاری این آزمون در سایر استان ها در سال جاری با همكاری سازمان سنجش خبر داد.

كوشش تبار افزود:مرحله سوم آزمون استخدامی شهرداری ها در اواخر تابستان امسال در استان های كرمان،آذربایجان غربی،گلستان،قم،سمنان و شهر كرج در استان البرز قطعا برگزار می شود و در حال پی گیری برای اخذ مجوز برگزاری این آزمون در استان های كردستان ،مركزی،چهارمحال و بختیاری و دو شهر استان تهران هستیم.

وی گفت : ثبت نام این مرحله از آزمون استخدامی شهرداری ها اواخر خرداد ماه با هماهنگی سازمان سنجش آغاز می شود.

كوشش تبار همچنین به تشكیل اتاق فكرها  و كارگروه های مختلف در معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور اشاره كرد وگفت:قطعا حضور و همفكری های مدیران كل و كارشناسان دفاتر امور شهری و شورهای استانداری ها كه به طور مستمر با شهرداری ها در ارتباطند،می تواند در بهبود عملكرد اتاق فكرها و اخذ تصمیمات كاربردی توسط آنها تاثیر بسزائی داشته باشد.
همچنین محمد میراحمدی سرپرست دفتر تشكیلات و نیروی انسانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور گزارشی از اقدامات این دفتر در سال گذشته بیان كرد و گفت:نتایج آزمون استخدامی در 14 استانی كه آزمون در آنها در دی ماه سال گذشته برگزار شد طبق برنامه زمان بندی از اوائل خرداد اعلام می شود.

وی همچنین با اشاره به آمادگی سایر استان ها برای برگزاری این آزمون در سال جاری گفت:سعی می كنیم با همكاری دفاتر امورشهری و شوراهای استانداری ها و سازمان سنجش آزمون در تابستان امسال برگزار شود.

وی با بیان اینكه مراحل مختلف ارتقای شغلی كاركنان شهرداری ها با توجه به اهمیت موضوع در دفتر تشكیلات و نیروی انسانی در حال پی گیری است از ثبت نام بیش از 167 هزار نفر از كاركنان شهرداری های كشور در سامانه نظام اداری خدماتی كاركنان شهرداری ها  خبر داد.
طبقه بندی: آگهی های استخدامی سازمانهای دولتی، 
ارسال توسط کیا
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ