تبلیغات
جدیدترین استخدام های دولتی و خصوصی - دعوت به همکاری بانک صادرات ایران
جدیدترین استخدام های دولتی و خصوصی

مرتبه
تاریخ : جمعه 17 آذر 1391
عناوین شغلی مورد نیاز

متصدی اموربانکی (تحویلدار)

تخصص های مورد نیاز : تخصص خاصی ذکر نشده است
مقطع تحصیلی : کارشناسی
جنسیت : مرد
حداکثر سن : 30 سال
حداقل سابقه کار : سابقه کار نمیخواهد
محل استخدام : کرج , رباط کریم , شهریار
شرایط : حداقل معدل کل مدرک تحصیلی 15
رشته های تحصیلی قابل قبول : حسابداری , حقوق , آمار , مهندسی کامپیوتر , مهندسی فناوری اطلاعات-IT , ریاضی , علوم اقتصادی , مدیریت

متن آگهی

دعوت به همکاری بانک صادرات ایران

(ویژه استان البرز و شهرستانهای رباط کریم و شهریار)بانک صادرات ایران به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز خود در شهرهای استان البرز و شهرستانهای رباط کریم و شهریار برای شغل متصدی اموربانکی (تحویلدار)، از داوطلبان مرد واجدشرایط به شرح زیر بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط، از طریق انجام مصاحبه ، معاینات پزشکی و . . . با انعقاد قراردادکار موقت دعوت به همکاری می نماید.الف ـ شرایط اختصاصی:1- حداکثر سن برای متقاضیان 30 سال تمام (متولدین بعداز 01/08/1361 )

2- مدرک و رشته تحصیلی:

لیسانس با رشته های تحصیلی : حسابداری ـ‌ حقوق ـ آمار ـ‌کامپیوتر با گرایش های «نرم افزار ـ سخت افزار » _ ‌ فن آوری اطلاعات (IT) ـ‌ صنایع با گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها ـ‌ علوم اقتصادی با گرایش های «بازرگانی ـ نظری ـ‌ صنعتی ـ ‌اقتصاد کشاورزی ـ‌ پول و بانکداری» ـ‌ مدیریت با گرایش های «بازرگانی ـ ‌صنعتی ـ ‌دولتی ـ بیمه ـ امورگمرکی ـ‌ بانکداری ـ فن آوری اطلاعات (IT)» ـ ریاضی گرایش «محض و کاربردی»

3- حداقل معدل کل مدرک تحصیلی 15ب ـ شرایط عمومی:1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی.

2- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور.

3- تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی موردنظر بانک.

4- عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان.

5- نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر.

6- انجام خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم.

7- بومی استان البرز و یا شهرستانهای رباط کریم و شهریار.

صرفاً شهر محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم ، به عنوان ملاک بومی بودن متقاضی موردپذیرش بانک می باشد.ج ـ نحوه ثبت نام:متقاضیان واجد شرایط می بایست از طریق ورود به سامانه ثبت نام الکترونیکی که در ذیل این آگهی قرارداده شده است، نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام نموده و کد رهگیری دریافتی را جهت پیگیری از این سامانه، نگهداری نمایند.

* زمان ثبت نام از ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 1391/08/23 تا ساعت 24 روز یک شنبه مورخ 1391/08/28 تعیین گردیده و به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.

* امکان اصلاح اطلاعات، تا پایان مهلت ثبت نام وجود دارد.

* داشتن فایل عکس پرسنلی اسکن شده، با پشت زمینه روشن و تمام رخ، با فرمت JPG و سایز «حداقل 400×300 و حداکثر 320×340 پیکسل»، پیش از شروع ثبت نام الزامی می باشد.د ـ سایر نکات:1- دعوت از داوطلبان به منظور انجام مصاحبه حسب نظر بانک بوده و از طریق تماس تلفنی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. بنابراین ضروری است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با واحدهای بانک اکیداً خودداری گردد.

2- در صورت دعوت جهت مصاحبه، ارایه اصل مدارک متقاضی الزامی می­باشد.

3- جانبازان ، آزادگان و خانواده محترم «شهدا، مفقودالاثرها، آزادگان و جانبازان از کارافتاده کلی (غیرقابل اشتغال)» بر اساس قوانین و مقررات مربوط از حداکثر 5 سال ارفاق شرط سن بهره مند می باشند.

4- چنانچه در هر یک از مراحل جذب و بعداز آن مشخص گردد متقاضی فاقد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده شرکت نموده است، از تکمیل پرونده استخدامی و یا ادامه اشتغال وی ممانعت به عمل خواهدآمد.* شایان ذکر است شماره تلفن 02634404254آماده پاسخ گویی به سوالات مربوط می باشد.

با توجه به استقبال گسترده متقاضیان همکاری با بانک صادرات ایران در استان البرز و شهرستانهای رباط کریم و شهریار، مقرر است آزمون نیز برگزار گردد .خواهشمند است جهت شرکت در آزمون با توجه به نکات زیر نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اقدام فرمایید:

1- آن دسته از متقاضیان واجد شرایط که در مهلت مقرر در سامانه ثبت نام الکتریکی ثبت نام نموده اند، تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 20/09/1391 به یکی از شعب بانک صادرات ایران مراجعه و نسبت به واریز مبلغ یکصد و پنجاه هزار ریال (000/150 ریال) بابت هزینه آزمون (صرفاً از طریق تکمیل فیش نقدی) به شماره حساب سپهری 0101875958006 به نام اداره کل آموزش اقدام نمایند.

2- متقاضیانی که فاقد هریک از شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده در متن آگهی دعوت به همکاری بانک می باشند، اقدام به واریز وجه و شرکت در آزمون ننمایند. بدیهی است در صورت واریز وجه و شرکت در آزمون بدون دارا بودن شرایط، استرداد وجوه واریزی و ادامه مراحل استخدام ایشان امکانپذیر نمی باشد.

3- کارت ورود به جلسه آزمون، روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20 و 21 آذر ماه از ساعت 8 صبح لغایت 17 در دانشگاه خوارزمی (تربیت معلم سابق) به نشانی : کرج – انتهای خیابان شهید بهشتی – میدان دانشگاه توزیع می گردد.

4- آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ 01/10/91 راس ساعت 9 صبح در محل دانشگاه خوارزمی به نشانی فوق برگزار می گردد.

5- مواد و تعداد سوالات آزمون به شرح زیر می باشد:

ردیف

مواد آزمون

تعداد سوال

1

شناخت عمومی رایانه

20

2

اطلاعات عمومی در زمینه بانکداری

20

3

زبان انگلیسی

20

4

هوش و استدلال منطقی

20

5

حسابداری و ریاضی

20

جمع100ارسال توسط کیا
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ